Nasz Zespół, to grupa wolontariuszy, w ramach której łączymy różnorodne doświadczenia, perspektywy i pomysły.

Poznaj  ludzi, którzy stoją za TEDxLublin.

Katarzyna Wyczółkowska

Prelegenci

W TEDxLublin zajmuje się koordynacją przygotowania prelegentów. W życiu zawodowym kieruje pracą zespołu w firmie finansowej.

Małgorzata Szyszko

Technika

Gosia jest odpowiedzialna za technikę w TEDxLublin. Na co dzień pracuje w firmie robotycznej. Lubi dobrze zjeść, słuchać Roda Stewarta i czytać książki.

Aleksandra Marczewska

Koordynator

Ola pracuje w firmie związanej z tworzeniem treści na You Tube. W zespole TEDxLublin pełni rolę drugiego koordynatora.

Maja Furtak

Logistyka

Maja na co dzień pracuje w sprzedaży, a po godzinach jest tancerzem grupy reprezentacyjnej lubelskiego Studia Tańca UDS. Lubi podróżować oraz oglądać filmy i seriale na podstawie komiksów Marvela.

Magdalena Bednarczyk

Logistyka

Magdalena w TEDxLublin wspiera obszar logistyki.
Z wykształcenia towaroznawca. Obecnie pracuje jako handlowiec w lubelskiej firmie Aliplast Sp. z o.o. Miłośniczka podróży, sportu, krawiectwa i mody.

Sylwia Anasiewicz

Komunikacja

Uwielbiam dobrą kawę, sport i podróże. Na co dzień studiuję ekonomię i trenuję taekwondo. W TEDxLublin pracuje nad naszą komunikacją.

Piotr Wojciechowski

Koordynator

Piotrek jest inicjatorem i koordynatorem TEDxLublin oraz jednym z oficjalnych ambasadorów programu TEDx. Na co dzień przedsiębiorca prowadzący firmę FUZERS.

Piotr Gumkowski

Technika

Piotrek W TEDxLublin wspiera obszar techniki. Na co dzień kieruje projektami w firmie IT. Uwielbia sport, trenuje na siłowni oraz Brazylijskie Jiu-Jitsu.

Beata Gajak

Wolontariusze

Niecodzienny- konkretny urzędnik. Fanka jazdy na ścigaczu. Uwielbia spędzać czas na łonie natury. Poza tym lubi dobra muzykę i Netflixa.

Marcin Feledyn

Logistyka

Kamila Kucharczyk-Bernacka

Wolontariusze

a co dzień zarządza dużymi zespołami i poważnymi projektami z zakresu badań klinicznych. Miłośniczka muzyki, zwłaszcza tej granej na żywo i podróży w każdym możliwym kierunku.
W TEDx odpowiada za wolontariuszy.

Magdalena Czapińska

Komunikacja

W TEDxLublin Magda zajmuje się komunikacją. Na co dzień pracuje jako grafik w branży reklamowej.