Nasz Zespół, to grupa wolontariuszy, w ramach której łączymy różnorodne doświadczenia, perspektywy i pomysły.

Poznaj  ludzi, którzy stoją za TEDxLublin.

Katarzyna Wyczółkowska

Prelegenci

W TEDxLublin zajmuje się koordynacją przygotowania prelegentów. W życiu zawodowym kieruje pracą zespołu w firmie finansowej.

Małgorzata Szyszko

Technika

Gosia jest odpowiedzialna za technikę w TEDxLublin. Na co dzień pracuje w firmie robotycznej. Lubi dobrze zjeść, słuchać Roda Stewarta i czytać książki.

Piotr Wojciechowski

Koordynator

Piotrek jest inicjatorem i koordynatorem TEDxLublin oraz jednym z oficjalnych ambasadorów programu TEDx. Na co dzień przedsiębiorca prowadzący firmę FUZERS.

Aleksandra Marczewska

Koordynator

Ola pracuje w firmie związanej z tworzeniem treści na You Tube. W zespole TEDxLublin pełni rolę drugiego koordynatora.

Maja Furtak

Logistyka

Maja na co dzień pracuje w sprzedaży, a po godzinach jest tancerzem grupy reprezentacyjnej lubelskiego Studia Tańca UDS. Lubi podróżować oraz oglądać filmy i seriale na podstawie komiksów Marvela.

Tomasz Porębski

Logistyka

Tomek zajmuje się automatyzacją procesów produkcji. A w TEDxLublin wykorzystuje swój inżynierski zmysł do idealnego planowania naszej logistyki.

Magdalena Bednarczyk

Logistyka

Magdalena w TEDxLublin wspiera obszar logistyki.
Z wykształcenia towaroznawca. Obecnie pracuje jako handlowiec w lubelskiej firmie Aliplast Sp. z o.o. Miłośniczka podróży, sportu, krawiectwa i mody.

Sylwia Anasiewicz

Komunikacja

Uwielbiam dobrą kawę, sport i podróże. Na co dzień studiuję ekonomię i trenuję taekwondo. W TEDxLublin pracuje nad naszą komunikacją.

Katarzyna Jachymek

Prelegenci

Swoją przyszłość wiąże z naukowymi badaniami nad językiem. W ludziach poszukuje optymizmu i łamania schematów. Miłośniczka wędrówek, dobrych książek i śpiewania sopranem. W TEDxLublin wspiera przygotowanie prelegentów.

Anna Kryjak

Komunikacja

W TEDxLublin zajmuje się mediami społecznościowymi. Na co dzień prowadzi własną działalność, kocha konie, jej pasją jest jeździectwo.