Monika Kowalczyk z zespołem

Urodzona w Lublinie songwriterka, wokalistka, autorka tekstów. W 2017 roku ukazała się jej debiutancka płyta (EP) „Piosenki”, którą wydała własnym sumptem.

Tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich teksty, które dzięki zespołowi zaufanych muzyków nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości, która nas otacza i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami.

To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym świecie. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach. Urodzona w Lublinie songwriterka, wokalistka, autorka tekstów.

W 2017 roku ukazała się jej debiutancka płyta (EP) „Piosenki”, którą wydała własnym sumptem. Tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich teksty, które dzięki zespołowi zaufanych muzyków nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości, która nas otacza i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami.

To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym świecie. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach