Nasz Zespół, to grupa wolontariuszy, w ramach której łączymy różnorodne doświadczenia, perspektywy i pomysły.

Poznaj  ludzi, którzy stoją za TEDxLublin.

Adam Hanczyn

Prelegenci

Adam na co dzień pracuje jako trener biznesu tworząc i realizując programy szkoleniowe. W naszym Zespole wspiera przygotowanie prelegentów.

Katarzyna Wyczółkowska

Prelegenci | Komunikacja

W TEDxLublin zajmuje się komunikacją oraz wspiera przygotowanie prelegentów W życiu zawodowym koordynuje pracą zespołu w firmie finansowej.

Małgorzata Szyszko

Technika

Gosia wraz z Jarkiem jest odpowiedzialna za Technikę w TEDxLublin. Na co dzień pracuje w firmie robotycznej. Lubi dobrze zjeść, słuchać Roda Stewarta i czytać książki.

Piotr Wojciechowski

Koordynator | Prelegenci

Piotrek jest inicjatorem i koordynatorem TEDxLublin oraz jednym z oficjalnych ambasadorów programu TEDx. Na co dzień przedsiębiorca prowadzący firmę szkoleniowo-konsultingową FUZERS.

Aleksandra Marczewska

Organizacja i społeczność

Maja Furtak

Organizacja i społeczność

Maja pracuje jako sprzedawca w marce odzieżowej, a po godzinach jest tancerzem grupy reprezentacyjnej lubelskiego Studia Tańca UDS. Lubi podróżować oraz oglądać filmy i seriale na podstawie komiksów Marvela.

Patrycja Krakowiak

Prelegenci

Patrycja zawodowo pomaga osobom bezrobotnym odnaleźć się na nowo na rynku. Po godzinach jest wolontariuszem Akademii Przyszłości oraz miłośniczką zdrowego stylu życia podróżującą intensywnie po świecie.

Tomasz Porębski

Organizacja i społeczność

Magdalena Bednarczyk

Organizacja i społeczność

Magdalena w TEDxLublin zajmuje się organizacją cateringu dla zespołu, prelegentów oraz uczestników. Z wykształcenia towaroznawca. Obecnie pracuje jako handlowiec w lubelskiej firmie Aliplast Sp. z o.o. Miłośniczka podróży, sportu, krawiectwa i mody.