Sponsorzy i Partnerzy TEDxLublin, to firmy i organizacje, które tak jak my chcą promować wartościowe idee i inspirować lublinian do działania.

Poznaj Sponsorów oraz Partnerów TEDxLublin2018

Chcesz włączyć w ten projekt swoją firmę? Napisz na info@tedxlublin.pl

 

Sponsorzy

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

Zadaniem Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego S.A. jest ułatwianie przepływu wiedzy między biznesem a nauką. Nasz zespół pomaga początkującym przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu własnej działalności oraz w transferze technologii. Udostępniamy nieruchomości i infrastrukturę techniczną zapewniając przedsiębiorcom korzystne warunki prowadzenia działalności.

FUZERS Service Design

FUZERS Service Design

Jesteśmy lubelską firmą konsultingowo-szkoleniową. Pracujemy dla największych marek na polskim rynku. Pomagamy naszym klientom tworzyć i ulepszać usługi, by były prostsze i bardziej użyteczne dla klientów. To dlatego, że sami nie lubimy tracić czasu na stanie w kolejkach, wypełnianie skomplikowanych formularzy czy prowadzenie irytujących rozmów z konsultantami, gdy chcemy załatwić prostą sprawę.

Szkoła Językowa AVALON

Szkoła Językowa AVALON

Avalon to doświadczona, przyjazna i sprawdzona szkoła języków obcych w centrum Lublina. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, ale mamy również świetnych lektorów innych języków obcych, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci nauczyć się również takich języków jak niemiecki, francuski, hiszpański, włoski czy rosyjski. Od ponad 13 lat prowadzimy skuteczne i atrakcyjne zajęcia językowe, które są interaktywne, ciekawe i dynamiczne.

Aliplast

Aliplast

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast.
Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 303 pracowników.

Partnerzy

Semper Iratus

Semper Iratus

Jesteśmy doświadczoną agencją transformacji digitalowej, przekuwającą za pośrednictwem technologii wypracowane rozwiązania w realne efekty biznesowe.